Modlitwa o zapał...

Modlitwa o zapał...

..Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...

poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Coraz więcej...

Kolorowo się robi....jak ja to lubię...
Na działce wszystko uprzątnięte, a na rabatach coraz więcej kwiatów... między innymi moje ulubione Zawilce greckie... mam ich sporo, ale i tak jeszcze rozsieję nasionka kiedy tylko dojrzeją.
Kwitną też i Zawilce leśne, i.... a zresztą popatrzcie... :)
4 komentarze:

 1. ależ u Ciebie kolorowo:-) prawdziwa wiosna ino się radować :-) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie kolorowo, a najfajniejsze jest to, że to już...
  Zachwyciły mnie razem ciemierniki i zawilce...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiosną zachwycają wszystkie kwiaty i ich kolory, ale niebieski jest moim ulubieńcem przez cały rok. Śliczną masz kolekcję roślin - pokazuj jak najwięcej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. przecudne kwiaty; wielkie, dorodne kępy... coś wspaniałego; nie mam zawilców greckich tak jak i różowego śnieżnika; cudo !
  u mnie delikatnie wschodzą roślinki... może po dzisiejszym dniu wyjdzie ich więcej bo w końcu zaczęło padać
  pozdrawiam wiosennie

  OdpowiedzUsuń

Miło mi że zostawiłaś/eś ślad... dziękuję i zapraszam znowu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...