Modlitwa o zapał...

Modlitwa o zapał...

..Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...

poniedziałek, 29 listopada 2010

Pierwszy śnieg...

No i mamy pierwszy śnieg tej jeszcze jesieni... za oknem biało, ale ogólne widoki mam nieciekawe... jak to w blokowisku..
W sobotę byłam na działce... róż nie posadziłam a tylko je zadołowałam.... no i zrobiłam kopczyki wszystkim różom.
Teraz dostały kołderkę z białego puchu i mam nadzieję że wszystkie dobrze przetrzymają zimę.
Pozostało jeszcze tylko zawiesić karmniki dla ptaków i regularnie je dokarmiać.
Zjadają około  10-13 kg. słonecznika i trochę słoninki... żarłoki... : ) ale przynajmniej mam co oglądać jak tam jestem.
A to te nieciekawe widoki zza okna...
2 komentarze:

  1. Piękne fotki. U mnie za oknem podobnie, szkoda tylko że jest zimno. Ale ani się człowiek nie obejrzy a będzie już lato!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zima też potrafi być piękna....żeby tylko krócej trwała ;)...

    OdpowiedzUsuń

Miło mi że zostawiłaś/eś ślad... dziękuję i zapraszam znowu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...