Modlitwa o zapał...

Modlitwa o zapał...

..Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...

wtorek, 19 października 2010

Przedłużenie lata...

Jesienne cieple promyki słońca i lekki smagający po twarzy wiatr... tak było dzisiaj... oczywiście od razu poleciałam na działkę nacieszyć się jeszcze pięknymi, jesiennymi barwami.
Ale nie tylko po to poleciałam.
Posadziłam trzy nowe róże, a jedną przesadziłam... Casanovę.... zastanawiam się nad nią... zostawić ją czy wyrzucić. Coś mnie ostatnio denerwuje... jest strasznie wysoka i ma dość cienkie pędy. Na razie ją posadziłam, a decyzję podejmę na wiosnę.
No i oczywiście napstrykałam kilka...naście zdjęć : )

Na początek róże...


Jesienne krokusy i zimowity w dalszym ciągu kwitnąno i kilka kolorów jesieni...
1 komentarz:

  1. Róże przepiękne posiadasz. Daj szansę różyczce :), może zacznie rosnąć tak jak chcesz.
    Śliczne masz rośliny w ogrodzie.
    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Miło mi że zostawiłaś/eś ślad... dziękuję i zapraszam znowu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...