Modlitwa o zapał...

Modlitwa o zapał...

..Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...

wtorek, 7 września 2010

Ogród japoński w Jarkowie

W zeszłym tygodniu byłam na kilkudniowej wycieczce i przywiozłam ze sobą mnóstwo zdjęć z przepięknego ogrodu japońskiego. To drugi ogród w Polsce po wrocławskim, który można oglądać... jest po prostu cudny... jestem nim zachwycona.
Zresztą popatrzcie sami...

3 komentarze:

  1. Przecudowny. Chyba trochę fajniejszy, bardziej japoński, od wrocławskiego...aczkolwiek, we Wrocławiu byłam kilka lat temu, może ogród zmężniał i bardziej widać tam już ten charakterystyczny japoński styl.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny,taki nieskazitelny.Dopracowany ale...daleki

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja też byłam zauroczona magią tego miejsca oraz wysoką ścianą obrośniętą lasem która idealnie odcinała ten ogród od świata realnego :)

    OdpowiedzUsuń

Miło mi że zostawiłaś/eś ślad... dziękuję i zapraszam znowu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...