Modlitwa o zapał...

Modlitwa o zapał...

..Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...

niedziela, 27 września 2015

Jesień...

... to moja ulubiona pora roku... no i jeszcze wiosna a to dlatego że budzi się życie.
Jesień uwielbiam, bo jest ciepło ale nie upalnie, świat przybiera piękne ciepłe kolory no i bardzo lubię długie wieczory... jest też to czas, gdy rokrocznie jadę na wycieczkę...  nie będzie więc roślin z mojego ogródka, ale zdjęcie z wycieczki.
Tym razem byłam w Krakowie... przyznam się że jeszcze nigdy tam nie byłam i przyszła pora aby to zmienić... 
Zaczęliśmy od Tyńca, a dokładnie od Opactwa Benedyktynów...Następnym miejscem w którym się zatrzymaliśmy były Łagiewniki, gdzie również byłam po raz pierwszy...Z Łagiewnik udaliśmy się już do Krakowa, a konkretnie na Wawel... ale to już następnym razem...

4 komentarze:

 1. Fajnie jest zobaczyć znajome mi miejsce :-) Co prawda w Tyńcu nie byłem ale w Łagiewnikach już tak :-) Spory teren do zwiedzania :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne miejsce. Och! za mało zdjęć roślin. Musi być tam jakiś piękny ogród...

  OdpowiedzUsuń
 3. W Łagiewnikach bylam ale w Tyńcu jeszcze nie serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesień to także moja ulubiona pora roku :) A na taką wycieczkę z chęcią i ja bym się wybrał :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi że zostawiłaś/eś ślad... dziękuję i zapraszam znowu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...