Modlitwa o zapał...

Modlitwa o zapał...

..Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...

poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Pierwiosnki...

... te wdzięczne kolorowe niskie kwiatuszki właśnie teraz zaczynają kwitnąć...
Jest chłodno i to dobrze, bo tak szybko nie przekwitną, ale taka pogoda może zdołować...
Z przymusu siedzę w domu i mnie nosi... a tak kwitną niektóre z moich pierwiosnków...4 komentarze:

 1. Sporo masz pięknych pierwiosnków. Pogoda nie sprzyja pracy w ogródku, ale ma być ładniej i mam nadzieję, że tak będzie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam ogromną słabość do tych kwiatków, uwielbiam je, budzą we mnie same dobre wspomnienia i uczucia. Piękna kolekcja kolorów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Barwnych pierwiosnków nie powinno zabraknąć w żadnym ogrodzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej podoba mi się z ostatnich dwóch zdjęć. Żółte oczko przy bordowo czerwonej obwódce wygląda dostojnie i stylowo :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi że zostawiłaś/eś ślad... dziękuję i zapraszam znowu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...