Modlitwa o zapał...

Modlitwa o zapał...

..Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...

wtorek, 21 czerwca 2011

Jeszcze trochę...

... koloru niebieskiego....
Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że aż tyle tego koloru mam w ogrodzie... przynajmniej teraz.


5 komentarzy:

 1. Gabi:) Tyle masz cudnych roślin, że ojej.. Szczerze, ale pozytywnie:) zazdroszczę! Śliczności po prostu... Krzewuszki - kocham te krzewy.. Liliowce - bajeczne!
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anex... dzięki... ale to jeszcze nie wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Domyślam się po dotychczasowych zdjęciach :) Naprawdę masz cuda i widać, że je kochasz, a one Ciebie - z wzajemnością. I widać rękę Mistrza, niektóre roślinki (z tych u Ciebie) są wymagające..
  Tylko podziwiać, co też czynię z przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lovely blues and purples, thanks for posting!

  OdpowiedzUsuń
 5. I są to piękności. Lubię niebieskie...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Miło mi że zostawiłaś/eś ślad... dziękuję i zapraszam znowu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...