Modlitwa o zapał...

Modlitwa o zapał...

..Panie, czasami nic mi się nie chce i mam wszystkiego dość. Kiedy dopada mnie znużenie, obojętność, zniechęcenie, apatia, nuda lub „smutek tego świata”, nie zostawiaj mnie samego. Poślij mi anioła, który mnie wyrwie z leniwego odrętwienia. Jezu, który napracowałeś się dla naszego zbawienia, proszę, oddal ode mnie wszelką duchową ociężałość. Usuwaj z serca zgorzknienie, odnawiaj gorliwość w czynieniu tego, co dobre, święte, pożyteczne. Daj świeżość mojej modlitwie, zapał w pracy, radość w służeniu Tobie i bliźnim. Naucz mnie mądrze korzystać z daru czasu. Niech budzi mnie anielskie wołanie: „zaraz dzień (jeszcze jeden) zrób, co możesz”...

poniedziałek, 16 sierpnia 2010

Te co skaczą i fruwają...

Dawno tu nie zaglądałam więc pora trochę nadrobić zaległości.
W sumie to nie mam wiele nowych zdjęć, bo chyba aparat wysiada... zdjęcia nie są dobrej jakości, ale mam nadzieję że jakoś dotrwa do końca sezonu.

Te co skaczą.... tak zatytułowałam dzisiejszy post... Jak w każdym ogrodzie i u mnie zadomowiły się różne żyjątka. Kiedyś narzekałam że żaby sobie poszły, ale są... i to trzy. Jakiś czas temu były cztery ale jedna już gdzieś polazła... dobre i to.
Są dość płochliwe i dość trudno jest zrobić im zdjęcie... ale jakoś poszło.


Przylatują też ważki... czasami uda mi się bardzo blisko podejść.


Najwięcej jednak jest motyli... ten nie chciał rozchylić skrzydeł...


Jedyna rybka w oczku...


a to już mało sympatyczne...

1 komentarz:

  1. Sympatyczni kompani...oprócz tych ostatnich...ja na swojej mam kotki...jaszczurki,ale im nie udało mi się zrobić zdjęcia.
    Super masz to oczko...no i wogóle fajnistą działeczkę....Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Miło mi że zostawiłaś/eś ślad... dziękuję i zapraszam znowu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...